sobota, 1 grudnia 2012

Nadchodzi zima...

        Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników seriali na inauguracyjne spotkanie pierwszego w Polsce Dyskusyjnego Klubu Serialowego. Tematem spotkania będą wątki apokaliptyczne w znakomitym serialu "Gra o Tron".