Dyskusyjny Klub Serialowy
Strony
Strona główna
O nas
sobota, 1 grudnia 2012
Nadchodzi zima...
Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników seriali na inauguracyjne spotkanie pierwszego w Polsce Dyskusyjnego Klubu Serialowego. Tematem spotkania będą wątki apokaliptyczne w znakomitym serialu "Gra o Tron"
.
Nowsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)